300 g różnych sezonowych owoców (ja użyłam truskawek, czerwonej porzeczki, borówek, malin i czereśni)
Instrukcje
Galaretki rozpuszczamy w 1 litrze gorącej wody, odstawiamy do stężenia.
Część tężejącej galaretki przelewamy do formy w kształcie babki , wrzucamy połowę owoców, zalewamy galaretką, wsypujemy resztę owoców i wierzch zalewamy pozostałą galaretką.
Wstawiamy do lodówki. Przed podaniem formę wstawiamy do gorącej wody na 2-3 minuty i delikatnie wyjmujemy deser. Ozdabiamy świeżymi owocami.