Śledzie z marynowanymi grzybami

Jest i drugi obiecany przepis przed Wigilią. Śledzie w połączeniu z grzybkami marynowanymi to naprawdę świetne połączenie, a jeśli do tego użyjecie własnoręcznie zebrane i zamarynowane grzyby będą smakowały podwójnie. Zapraszam. 🙂

author przez asikm77
śledzie na półmisku różowe

Różowe śledzie w zalewie octowej

Obiecałam jeszcze 2 przepisy na śledzie przed świętami  i oto jeden z nich. Do tej pory robiłam śledzie bez octu, ale te zachęciły mnie swoim kolorem. Są bardzo oryginalne i delikatne w smaku, spróbujcie, polecam.

author przez asikm77

Śledzie z orzechami i śliwkami suszonymi

Do sporej już kolekcji śledzi na blogu, dorzucam dzisiaj kolejny przepis na pyszne śledzie z dodatkiem orzechów włoskich i suszonych śliwek. Zapraszam.

author przez asikm77

Sałatka śledziowa z buraczkami

Dzisiaj sałatka śledziowa z buraczkami, zapraszam 🙂

author przez asikm77

Sałatka śledziowa z jajkiem

Wrzucam kolejny przepis na śledzie, mam nadzieję, że i Wy lubicie je przynajmniej w połowie tak jak ja. Zapraszam.

author przez asikm77

Kolorowa sałatka śledziowa

Dziś zapraszam na pyszną, kolorową sałatkę śledziową.

author przez asikm77

Śledzie w pomidorach z rodzynkami

Żeby ktoś mógł piec ciasta, ktoś musi zrobić śledzie. 🙂 Dzisiaj kolejny przepis na pyszne śledzie w sosie pomidorowym z rodzynkami.

author przez asikm77

Śledzie w śmietanie

Na wigilijnym stole zawsze pojawiają się śledzie, które można przygotować na wiele sposobów. Dzisiaj proponuję przepis na moje ulubione śledzie w śmietanie. Nie potrzebujemy wielu składników, są szybkie i proste do zrobienia. A Wy jakie śledzie lubicie najbardziej?

author przez asikm77

Śledzie ze śliwką

Przepis na śledzie, które możemy zrobić kilka dni wcześniej. Wymagają odrobinę wprawy, ale na pewno sobie świetnie poradzicie. Są pyszne. Polecam.

author przez asikm77

Śledź pod buraczkiem

Święta święta i po świętach, a dla tych, którzy myślą już o Sylwestrowym menu mam propozycję na pyszne śledzie pod buraczkiem.

author przez asikm77

Sałatka śledziowa z brokułami

Jak już kiedyś pisałam uwielbiam śledzie, dlatego dzisiaj dzielę się z Wami przepisem na pyszną śledziową sałatkę. Tym razem wersja z brokułami, ogórkiem kiszonym i kukurydzą. Idealna na kolację, imprezę. Spróbujcie.

author przez asikm77

Śledzie z curry

Śledzie jemy przez cały rok, ja osobiście najbardziej lubię te w śmietanie z dodatkiem jabłka, ale dzisiaj zapraszam Was na śledzie z curry. Dla tych którzy lubią curry będzie to strzał w dziesiątkę.

author przez asikm77

Wszelkie prawa autorskie zastrzezone © to co lubie gotuje i polecam